piątek, 24 stycznia 2014

Stodoła Wszystkich Świętych Zwana Oczyszczalnią

W zeszłym tygodniu miałam okazję organizować oraz być uczestniczką wyjazdu integracyjnego dla naszego działu. Mieliśmy spotkanie osób z różnych stron Polski więc zależało nam na tym, aby było to miejsce ciekawe z łatwym dojazdem, a najlepiej gdzieś blisko autostrady oraz miejsce, które wszyscy zapamiętają. Z pomocą świetnej agencji udało nam się znaleźć taką lokalizację, która nazywa się dość niebanalnie: Stodoła Wszystkich Świętych Zwana Oczyszczalnią. Fakt, że dojazd po zjeździe z autostrady nie jest już taki prosty, ale przypadkowo napotkani ludzie chętnie pomagają w odnalezieniu właściwej drogi.

Jest to miejsce, w którym można oderwać się od rzeczywistości, a czasami nawet od swoich myśli. Miejsce, gdzie najważniejsze jest to, aby Gość czuł się dobrze i swobodnie oraz by zasmakował domowej kuchni. Pokoje w tej części, gdzie odbywają się imprezy integracyjne są dość skromne, ale w części, w której jest przepiękna sala konferencyjna, która komponuje się z otaczającym ją lasem, pokoje są urządzone z gustem, a malowidła na ścianach wykonane są przez polskiego artystę, któego niestety nie znam.

Wszystko to tworzy niezapomniany klimat zarówno na prywatny pobyt we dwoje, jak i na wyjazd integracyjny. Tak więc jeżeli szukacie kameralnego miejsca gdzieś niedaleko Warszawy na zorganizowanie spotkania dla swojego działu to serdecznie Wam to miejsce polecam.

Strona WWW Stodoły wszystkich Świętych Zwaną Oczyszczalnią znajduje się TUTAJ.


 

5 komentarzy:

 1. bajeczne widoki, i ta mini 'stodoła' koloru czeronego, pieknie komponuje sie na tle tej wszechobecnej bieli.

  OdpowiedzUsuń
 2. będę pamiętać, że jest taka stodoła, która do innych stodół nie podobna ... i może kiedyś odwiedzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. maybe we can follow each other? let me know! <3
  http://shootingdiamond.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. zdecydowanie masz nosa do wyszukiwania zaczarowanych miejsc <3 !

  OdpowiedzUsuń