środa, 15 maja 2013

rozdanie, wyniki i nasze małe zaskoczenie...:)

27 kwietnia ogłosiłyśmy małe rozdanie. Wyniki mieliście poznać dziś, tak więc dotrzymując obietnicy - przedstawiamy je :) a w zasadzie ogłaszamy nowy sposób na zdobycie nagrody.

To był nasz pierwszy raz, kiedy zaprosiłyśmy Was do tego typu zabawy. Podyktowane było to obserwacjami aktywności na innych blogach. Niemałe było nasze zaskoczenie, kiedy okazało się, że Wasze zainteresowanie było... znikome ;)

Zastanawiałyśmy się czy nagrody były mało ciekawe, czy też sama aktywność wydała Wam się być mało zachęcająca. Niemniej jednak bardzo dziękujemy za komentarze, które mimo wszystko się ukazały pod tamtym postem. Dziękujemy za to, ze trzymaliście kciuki za tych, którzy jak się okazało, nie brali udziału w konkursie :)

Zdecydowałyśmy, ze to był pierwszy i ostatni raz, ale nagrody zostały i chcemy się jednak nimi podzielić! W związku z tym naszą decyzją otrzyma je 100 osoba, która polubi nasz funpage na facebooku - na chwilę obecną jest Was 97 :)

Dziękujemy raz jeszcze za Wasze aktywności i zapraszamy do śledzenia kolejnych naszych postów. Kilka osób zwróciło się do nas z opinią i gratulacjami prowadzenia tego bloga. Usłyszałyśmy, że to co piszemy jest dla Was ciekawe, inspirujące, lekkie i przyjemne. Bardzo nas to cieszy i zdecydowanie motywuje do dalszych działań!

Nasz blog się rozwija, a wkrótce przedstawimy Wam projekt współpracy, który udało nam się nawiązać. Póki co - trzymajcie kciuki za jego rozwój :)

Agata&Dominika

6 komentarzy:

  1. Odpowiedzi
    1. Gratulujemy! ;) Poprosimy o wysłanie adresu, pod który wysłać nagrodę ;) Kontakt: candwinspirations@gmail.com

      Usuń
  2. hej hej podoba mi sie bardzio tu u Ciebie pozdrawiam i zapraszam do siebie może zaobserwujesz http://dominikazwanziger.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń