środa, 3 lipca 2013

po naszemu, czyli przy kawie i winie

Kilka dni temu wybrałyśmy się na nasz ukochany Żoliborz. Miałyśmy już od dłuższego czasu upatrzone pewne miejsce, ale nigdy jakoś nie było okazji tam zajrzeć. Tym razem trafiłyśmy.

WINNY PRZYSTANEK - tak się nazywa ta klimatyczna mała knajpka.

W środku są 3 stoliki koktajlowe z krzesłami barowymi, oraz w małej salce obok 3 normalne stoły z krzesłami i nie tylko. Dodatkowo w okresie letnim, przed wejściem znajduje się kilka stolików - taki mini ogródek :)

Przypominając od czego wzięła się nazwa naszego bloga, zamówiłyśmy kawę i wino, przy których bardzo przyjemnie spędziłyśmy czas. Nie mogłyśmy nacieszyć oczu wielką ścianą, na której znajduje się przeogromna ilość butelek wina! Oprócz tego jest tyle fajnych szczegółów wokół, które umilają wizytę w tym miejscu, że nie wiadomo w którą stronę patrzeć :)

We wspomnianej obok salce znajduje się półka z książkami oraz pudło z gazetami, można więc sobie spokojnie tam poczytać, wyciszyć się... a otaczają nas też inspirujące obrazy - spokojnie można tam również zorganizować jakiś rodzaj wystawy swoich prac lub inne spotkanie artystyczne w małym gronie.

Myślę, że dalej opisując nie oddam klimatu jaki tam panuje, wiec obejrzyjcie zdjęcia i oczywiście odwiedźcie Winny Przystanek! :)


 
 


  11 komentarzy:

 1. Ale sliczne sowki :) chcialabym taka broszke

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że można do nich napisać/zadzwonić i zapytać jak można taką nabyć :)

   Usuń
 2. ale świetne miejsce. Uwielbiam takie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na szczęście coraz więcej takich miejsc, tylko jeszcze nieodkrytych.. pomagamy w tym, aby mieć świadomość ich istnienia :)

   Usuń
 3. uwielbiam zoliborz - genialne miejsce <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, można się zakochać w tym miejscu... :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. dziękuję :) starałam się ująć te elementy, które najbardziej oddadzą klimat tego miejsca...

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. dzisiejszy post będzie również z Żoliborza ;) zapraszam!

   Usuń
 6. thank you! :) I follow your blog :)

  OdpowiedzUsuń