sobota, 9 marca 2013

Z wizytą w Risk Made in Warsaw

Jakiś czas temu, nie pamiętamy w zasadzie jak i kiedy, trafiłyśmy na stronę Risk. Made in Warsaw. Od razu spodobał nam się pomysł na codzienne stroje wykonane z niecodziennej tkaniny. W repertuarze znajdziecie sukienki, spódnice, bluzy, spodnie, marynarki, torebki... Wszystko wykonane z szarego dresu. Dla niej, dla niego, dla małych pociech i młodych mam.

Właśnie dzisiaj postanowiłyśmy wybrać się na miejsce, aby zebrać materiał do tego posta. Postanowienie było jasne: robimy zdjęcia i wychodzimy - ze zdjęciami! :)
Niestety tym razem nasze ustalenia dość szybko zostały złamane. Okazało się, że nie da się przymierzać tych genialnych ubrań tylko i wyłącznie do zdjęć. Wchodząc miałyśmy w ręku aparat. Wychodząc natomiast: w jednej ręce aparat, a w drugiej nie jedną papierową torbę ;)

RISKY SHOP mieści się w samym centrum Warszawy, przy ul. Szpitalnej 6/9, na III piętrze kamienicy. My na pewno zajrzymy tam jeszcze nie raz, ale już tym razem po wypłacie :)
Z czystym sercem polecamy i zapraszamy! Może Wam uda się bardziej dotrzymać swoich postanowień i nie wynieść połowy zawartości butiku pod pachą... ;)
A poniżej efekty naszej "pracy"...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Miłych zakupów,
Agata & Dominika
 
:)
 


9 komentarzy:

 1. Sukienka i długa spódnica wiosennie kuszą, wiem, że materiały wysokogatunkowe, więc chyba dam się sobie, przez Was namówić ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo polecamy! i nie można mieć wyrzutów sumienia, bo ubrania są genialne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mam ogromną słabość do szarego dresu... ta bluza z kapturem i rozkloszowna sukienak byłyby moje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To koniecznie zawitaj na stronę Risk'a. Wszystkie rzeczy stamtąd mogą być Twoje ;)

   Usuń
  2. najlepiej od razu po wypłacie :)

   Usuń
 4. Bardzo inspirujący post. Ta sukienka potwornie kusząca...! Nie dziwię się, że wyszłyście z pełną torbą. Uwielbiam szarości! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. też bym pewnie coś wyniosła ;)

  OdpowiedzUsuń