poniedziałek, 15 października 2012

Art & Fashion Festival w Starym Browarze

9 października 2012 r. w Starym Browarze w Poznaniu wystartowała VI edycja Art. & Fashion Festival (AFF). Warsztaty potrwają do 21 października br.
Zdjęcia: Stary Browar
 
 
Tegorocznym motywem przewodnim Festiwalu jest hasło "A FINE ROMANCE". Hasło zostało wybrane przez Basię Metelską - kuratora Festiwalu. Inspiracją do wybrania motywu przewodniego stał się film "Swing Time" z 1936 roku. Piosenka pt.: "A fine romance" wykonana przez parę głównych bohaterów stała się natchnieniem i jednocześnie motywem przewodnim tegorocznego Festiwalu.
Pod tym hasłem odbędą się liczne warsztaty, wykłady, pokazy filmów nie tylko fabularnych, panele dyskusyjne z takimi osobistościami mody jak: Joanna Klimas, Anna Orska, Rafał Antos, Scott Schuman i wiele innych ciekawych osób, o których może słyszycie pierwszy raz, a są autorami nietuzinkowych rewolucji modowych w topowych domach mody na całym świecie.
 
ART & Fashion Festiwal to doskonała okazja dla młodych artystów na zaistnienie w świecie mody, a także na szlifowanie swoich umiejętności i talentów pod okiem wielkich mistrzów.
 
Poniżej znajdziecie fotograficzną relację z zeszłego roku.
 
 


 
 
 
 
Szczegóły tegorocznego Festiwalu wraz z pełną relacją z prowadzonych warsztatów znajdziecie TUTAJ
 
Zapraszam do romansu z modą do Poznania ;)


2 komentarze:

  1. dzięki Tobie dowiedziałam się, że takie świetne imprezy mają miejsce :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się bardzo ;) Zapraszam do dalszych recenzji, które niebawem się pojawią.

      Usuń