wtorek, 16 października 2012

wakacyjne brzmienie - kolejne odkrycie

 
Lipiec. Jastarnia 2012. ciepły letni wieczór. idąc z przyjaciółką głównym "deptakiem" tego miasta zastanawiałyśmy się nad wyborem knajpy, w której możemy usiąść na lampkę wina. nasze plany zmodyfikowały się w dosłownie kilkanaście minut, ponieważ z pięknego słońca zerwał się niesamowicie silny i chłodny wiatr - padło więc jednak na grzane piwo :)
 
 
 
Weszłyśmy do restauracji, jedynej w okolicy, która miała osłonione przed wiatrem i deszczem ogródki. naszą uwagę od razu zwróciło dwóch mężczyzn, którzy podłączali kable, stroili gitary, robili próbę dźwięku. pomyślałyśmy, że to będzie miły wieczór i ... nie pomyliłyśmy się, oj nie!
 
Zespół nazywa się DuoAcoustic. Tworzą go:
Rafał Stefanowski - wokal, gitara
Przemysław Zieliński - gitara, wokal
 
Już w przerwie podeszłam i kupiłam obydwie płyty, w cenie 40 pln (!) - jak na zakup nowej dobrej muzyki do samochodu, uważam, że świetny deal :)

 
Po krótce: DuoAcoustic to projekt, który łączy w sobie przemyślane, akustyczne aranżacje największych przebojów z dziedziny muzyki rockowej, ambicję w doborze repertuaru oraz przede wszystkim dobrych muzyków i profesjonalne wykonanie.

Usłyszycie w ich wykonaniu coś, co wzbudzi w Was pociąg do muzyki głębszej i ciekawszej od tej, którą słyszymy na co dzień w stacjach radiowych. Repertuar DuoAcoustic opiera się na utworach bardziej i mniej znanych wykonawców, zarówno współczesnych, jak i tych sprzed lat. Znajdą się tam kawałki żywe, które z pewnością poruszą niejedną ospałą nogą, jak również spokojne dźwięki refleksyjnych ballad.

NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM!


* zdjęcia zostały pobrane z fun page'u zespołu na Facebooku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz