piątek, 18 stycznia 2013

Coś dla wegetarian, wegan i tych, którzy unikają glutenu.

 
Biosfeera to restauracja, która mieści się przy al. Niepodległości 80 w Warszawie, a trafiłam do niej całkiem przypadkiem na wczorajsze spotkanie..
 
Pomyślałam, że Wam ją polecę, ponieważ mile zaskoczyło mnie wnętrze, bardzo przytulne i klimatyczne.
Znajdziemy tu dwa miejsca z wygodnymi kanapami, znajdujące się trochę dalej od pozostałych stołów - idealne na... randkę ;)
Bez problemu można łączyć ze sobą stoliki co jest bardzo wygodne w przypadku spotkania w większym gronie oraz wtedy, kiedy musimy popracować wspólnie nad jakimś projektem.
Jest również kącik zabaw dla dzieci, więc rodzice mogą spokojnie porozmawiać czy zjeść kolację.
Także dla osób, które lubią wypić pyszną kawę i odpocząć od codziennych obowiązków, stoi szafa z książkami oraz codzienną prasą.
 
I na koniec chyba najważniejsze: jest to restauracja dla wegetarian, wegan oraz osób uczulonych na gluten. Sama należę do ostatniej grupy, więc wiem, że mało jest takich miejsc, a Biosfeera w połączeniu z atmosferą daje tą możliwość.
 
W wolnej chwili zajrzyjcie :)
 
 
 
 
 
 
 


 

3 komentarze:

 1. Od kilku lat nie jem miesa, więc z pewnością odwiedziłabym to miejsce, chocby z samej ciekawości:). Wygląda na bardzo przytulne miejsce:)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. klimatycznie, lubię takie lokale. choć nie należę do ich docelowego targetu, to jednak z chęcią bym wypróbowała ich menu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny,

  bardzo się cieszę, że Wam się spodobało to miejsce :)
  niedługo pojawią się kolejne inspiracje!

  OdpowiedzUsuń