niedziela, 6 stycznia 2013

Modowe odkrycie w Poznaniu - NooNah

Jest takie miejsce w Poznaniu, które odwiedzam równie często co moje ulubione kawiarnie. Jest nim butik second hand o wdzięcznej nazwie NooNah.Zdjęcia: NooNah

Założycielem butiku jest przez Łukasza Łosiewicza pasjonata mody. Jest to miejsce wyjątkowe z wielu względów. Wbrew pozorom panuje w nim ład i porządek. Nie jest to zwyczajny lumpeks, gdzie trudno się doszukać ładnej i w miarę nowej rzeczy. Żadna rzecz nie jest tutaj przypadkowa, a dokładnie wyselekcjonowana przez Łukasza, który swoje skarby pozyskuje z innych second hand'ów. W miejscu tym nie tylko można doskonale się ubrać za dość przyzwoite pieniądze, ale także posłuchać o najnowszych trendach, które królują obecnie na wybiegach, historii mody, posłuchać o podróżach po second hand'ach, ponarzekać na pogodę, kiedy za oknem właśnie leje deszcz, a przede wszystkim poznać człowieka, który łączy pasję z pracą i wychodzi mu to niesamowicie dobrze.


Zdjęcia: NooNah

Z NooNah trudno wyjść z pustymi rękoma, a zadba o to właściciel sklepu, który służy radą i pomocą w doborze każdej rzeczy. Wybierając się tam za każdym razem mam wrażenie, że mam spotkanie ze swoim osobistym stylistą, który ubiera mnie od stóp do głów lub doradza z czym nosić spódnicę, którą akurat przymierzam a nie mam na nią pomysłu. 

 
 
 

Dobra informacja to taka, że Noo Nah szuka wolnego lokalu w Warszawie. Tak więc już zacieram rączki i czekam na second hand'owe propozycje w mieście, w którym obecnie mieszkam.
 
Adres Noo Nah VINTAGE&2ndHAND: ul. Garbary 71, Poznań.
 
Znajdziecie ich także na Facebook'u.

2 komentarze: