wtorek, 20 listopada 2012

klimatyczny i przepyszny wine bar ...

Mielżyński Wines Spirits Specialities
 
Jeden z pierwszych wine barów w Warszawie, połączony ze sklepem w formie składu win.
Miejsce niezwykle klimatyczne. klimatyczne zarówno latem, jak i zimą.
Latem w ogródku wśród zieleni, zimą w środku - w otoczeniu niezliczonej ilości skrzynek i butelek :)
Miejsce inspirujące i tajemnicze, ponieważ kryje historie starych fabryk, które się tu kiedyś znajdowały.
Wnętrze składa się z trzech części: wina z Europy, wina z Nowego Świata oraz część restauracyjna, z dużą otwartą kuchnią, dzięki czemu po całym pomieszczeniu unoszą się i mieszają pyszne zapachy różnych dań.
Kuchnia otoczona jest z trzech stron barem, gdzie można zarówno zjeść, skosztować wina czy raczyć się chlebem własnego wypieku, maczanego w specjalnej oliwie importowanej przez restaurację.
Wino, które spróbujemy i wyjątkowo nam posmakuje, możemy kupić na miejscu i zabrać ze sobą :)
Wolny stolik bez rezerwacji - graniczy z cudem!
Miejsce idealne zarówno prywatnie: do spotkania w gronie znajomych lub spędzenia romantycznego wieczoru z bliską osobą, jak i służbowo: na lunch czy też kolację biznesową.
 
 
 
 


 
 

 

 
 
 
 
*zdjęcia zostały zrobione przez różnych gości Mielżyńskiego
 


4 komentarze:

 1. jak ja żałuję, że u nas takich sklepów nie ma, wygląda na bardzo klimatyczne miejsce :), a skrzynkę bym sobie przygarnęła, nawet nie zapełnioną po brzegi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jo, niestety, ale masz czego żałować :) miejsce jest naprawdę niesamowite! jak tylko będziesz w Warszawie na dłużej, koniecznie znajdź chwilę, chociaż na zakup butelki wina ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne miejsce - chętnie bym tam posiedziała w miłym towarzystwie ;) Czyli następny ciekawy punkt na mapie stolicy, który koniecznie muszę zobaczyć przy okazji następnej wizyty :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ewa, cieszę się, że mogłam Ci podsunąć taki punkt na mapie stolicy ;) i zapraszam na kolejne posty, będą kolejne miejsca :)
  pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń