poniedziałek, 5 listopada 2012

Scott Schuman w ramach Art & Fashion Festival

O tegorocznym Art & Fashion Festival pisałam jakiś czas temu. Dzisiaj czas na przedstawienie gościa specjalnego Festiwalu - Scotta Schumana.

Nie wszyscy od razu wiedzą kim jest Scott Schuman. Tak więc w kilku słowach przedstawię bohatera dziesiejszego postu, ale także gościa specjalnego Art & Fashion Festival.
Zdjęcia: Scott Schuman


Zdjęcia: Swipe Life


Historia The Sartorialist, najbardziej popularnego bloga modowego, zaczyna się w momencie, kiedy to jego założyciel Scott Schuman musi w 2005 roku zająć się swoją córką. Jego przyjacielem staje się wtedy aparat fotograficzny, a pasją moda uliczna. 
Na spacery z córką zabierał aparat fotograficzny i uwieczniał przypadkowo spotkanych na ulicy ludzi. Tak postanowił założyć jeden z najbardziej dziś znanych blogów modowych The Sartorialist. Stworzył miejsce na dyskusję o modzie, aktualnych trendach, tych występujących na ulicach, a także na pokazach mody. To tutaj możemy obserwować i czerpać inspiracje strojów z najróżniejszych zakątków świata. Jego blog poświęcony jest codziennym strojom zwykłych ludzi i przechodniów, których napotyka na ulicy. Jego blog szybko stał się najbardziej poczytnym portalem nie tylko wśród miłośników mody, ale także wśrod elitarnych przedstawicieli świata mody. Od tej pory Scott Schuman zaczął angażować się w realizację kampanii marketingowych dla najbardziej znanych marek takich, jak Gap, Burberry,  DKNY. 

Moda jest wszędzie, a Scott Schuman potwierdza to publikacjami na swoim blogu. Tutaj możemy znaleźć i podziwiać styl, smak, gust, elegancję napotkaną na ulicy, w drodze do pracy, ulubionej księgarni, na kawę ze znajomymi, najbliższego kina, w drodze do domu czy po prostu drodze prowadzącej gdziekolwiek gdzie nas akurat dzisiaj poniesie...

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z wizyta Scotta Schumana w Polsce.
Zdjęcia: The Sartorialist7 komentarzy:

 1. ja z modą całkiem do tyłu, ale jakby mnie dorwał tym aparatem w moich rajstopach w renifery i żółtych balerinach, byłby ubaw :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze to nie słyszałam o nim:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam w takim razie na jego blog - zakochasz się w nim od razu ;) Ma niesamowite wyczucie stylu a moda jest dla niego sztuką.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Agato, jak tu u Ciebie wyjątkowo, inaczej... Bardzo mi się podoba!
  Pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo miło usłyszeć ;) zapraszam zatem częściej ;)

   Usuń